دوشنبه 4 تير 1403
B and V new.png
  • shoar 3.jpg
  • adres.jpg
  • insta site.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 مدیریت پیشرفته در ورزش

 در راستای اداره اثربخش سازمان‌های ورزشی و انتفاع مطلوب از منابع موجود سازمان؛ به لزوم وجود مدیران کارآمد و کاربلد می‌رسیم. مدیر کارآمد مدیری است که اصول سازمان‌دهی، برنامه‌ریزی، کنترل و رهبری را می‌شناسد، به تئوری‌های مدیریت سازمان اشراف داشته و توان عملیاتی کردن قوه بالفعل مدیریتی خویش بر مبنای علم مدیریت را داراست. ازآنجایی‌که دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته مدیریت ورزشی برای گام برداشتن در این مسیر تربیت می‌شوند، فراگیری مباحث مدیریت سازمان‌های ورزشی و متعاقب آن مدیریت پیشرفته در ورزش برای ایشان ضروری است.

در این کتاب به مباحثی همچون تئوری‌های پیشرفته مدیریت؛ خصوصی‌سازی؛ برون‌سپاری در ورزش؛ سازمان‌های مجازی در ورزش؛ تئوری آشوب و پیچیدگی در ورزش؛ مدیریت تغییر در سازمان‌های ورزشی؛ مدیریت بحران، مدیریت ریسک و مدیریت تعارض در سازمان‌های ورزشی؛ سکوت سازمانی و بی‌تفاوتی سازمانی؛ مدیریت زمان در سازمان‌های ورزشی؛ جهانی‌شدن در ورزش و کارآفرینی پرداخته شده است.

 

کتاب "مدیریت پیشرفته در ورزش" اثر دکتر محمد حامی و دکتر فهیمه محمدحسن به تازگی منتشر و با قیمت 400000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی