سه شنبه 2 مرداد 1403
B and V new.png
  • shoar 3.jpg
  • insta site.jpg
  • adres.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 اصول روش تحقیق - تحقیقات کمی در علوم ورزشی

 کتاب "اصول روش تحقیق - تحقیقات کمی در علوم ورزشی" اثر دکتر عبدالصالح زر به تازگی منتشر و با قیمت 400000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 استقبال از مرز دیجیتال - مقدمه ای بر راهنمای مدیریت ورزش دیجیتال

درک تحولات دیجیتال از منظر رفتار سازمانی به ویژه زمانی مفید است که عوامل فردی، گروهی، سازمانی و محیطی در نظر گرفته شوند. عناصری مانند انگیزه، سرمایه روانشناختی، منابع، جو کار و ساختارهای رقابتی همگی در تحول دیجیتال سازمان های ورزشی نقش دارند. با این حال، عوامل اضافی باید توسط محققان و متخصصان، تجزیه و تحلیل شود. این ها شامل این واقعیت مهم است که بسیاری از سازمان های ورزشی شرکت های کوچک هستند و نیز شامل موضوع مهم جابجایی و فرسودگی شغلی در صنعت ورزش به طور کلی نیز می شود.

کتاب "استقبال از مرز دیجیتال - مقدمه ای بر راهنمای مدیریت ورزش دیجیتال " اثر مایکل ال. نارین، تد هایدوک سوم و جیسون پی دویل و با ترجمه دکتر مرتضی قالیباف طوسی، سجاد محمدآبادی و علی ایمانی به تازگی منتشر و با قیمت 750000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 روان شناسی ورزشی کاربردی

این کتاب مجموعه ای عمیق و انتقادیاز همه رویکردهای جهانی است که امروز مشاوران و پزشکان در کار با مراجعان از آنها استفاده می کنند. فصل های کتاب با مطالعات موردی تکمیل شده اند که نسخه عملی استفاده از رویکردها در عمل هستند.

کتاب حاضر، منبعی ضروری برای دانشجویان رشته های روان شناسی کاربردی ورزش، علوم ورزشی و رشته های روان شناسی و مشاوره است. همچنین برای تمرین روانشناسان کاربردی ورزش و مربیان و والدین علاقه مند به روان شناسی منبع ارزشمندی است.

 کتاب "روان شناسی ورزشی کاربردی" اثر دیوید تاد و مارتین ایبانک و با ترجمه دکتر مریم کاویانی، دکتر اکرم کاویانی، هادی بابا رحیمی، مهتاب امیری و مریم طالبی به تازگی منتشر و با قیمت 400000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 حقوق ورزشی بین الملل

رشته های گوناگون ورزشی چه از نظر نوع فعالیت و چه از نظر مقررات با یکدیگر تفاوت دارند. ولی، علی رغم این تفاوت ها کلیه فعالیت های ورزشی همواره با حوادث گوناگون روبرو بوده است.

قوانین مبارزه با دوپینگ، قوانین حاکم بر شرایطی است که ورزش مطابق آن انجام می شود. این قوانین با این هدف که قوانین و مقررات مبارزه با دوپینگ به شیوه ای هماهنگ و یکنواخت در سراسر جهان به اجرا درآید، دارای طبیعتی متمایز از رویه های کیفری و مدنی است.

کتاب "حقوق ورزشی بین الملل" اثر دکتر امیر رحیمی به تازگی منتشر و با قیمت 230000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

گیاهان دارویی و عملکرد ورزشی

یکی از راه های بهبود عملکرد ورزشکاران استفاده از مکمل های گیاهی است که ممکن است برای تحریک رشد عضلانی، افزایش متابولیسم چربی، بهبود عملکرد مقاومت و قدرت، کاهش استرس، اکسیداتیو و حفظ انرژی در طول تمرینات ورزشی استفاده شود.

 

کتاب "گیاهان دارویی و عملکرد ورزشی" اثر دکتر عبدالصالح زر و محمد مهدی خالقی به تازگی منتشر و با قیمت 250000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی