جمعه 11 فروردين 1402
B and V new.png
  • 12-2.jpg
  • adres.jpg
  • shoar 4.jpg
  • 3.jpg
  • insta site.jpg

جستجوی کتاب


جستجوی پیشرفته

 قوانین و مقررات و داوری مسابقات پرورش اندام - بادی بیلدینگ - فیتنس

 برای واجد شرایط بودن جهت شرکت در مسابقات بین المللی، یک ورزشکار باید کارت معتبر بین المللی IFBB داشته باشد. او باید یا شهروند باشد، یا وضعیت مهاجرت یا اقامت قانونی در کشوری که قصد نمایندگی آن را دارد، داشته باشد. در ثبت نام رسمی/ وزن کشی، ورزشکار باید گذرنامه معتبر، یا مدارک مهاجرتی یا اقامت قانونی، یا مدارک مستند دیگری مبنی بر وضعیت شهروندی کشور محل اقامت فعلی ارائه دهد.

 کتاب "قوانین و مقررات و داوری مسابقات پرورش اندام - بادی بیلدینگ - فیتنس" از فدراسیون جهانی پرورش اندام(IFBB) و با ترجمه دکتر مسلم اسدپور و یوسف هدایتی به تازگی منتشر و با قیمت 109000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 مجموعه آزمون های دکتری مدیریت ورزشی-1393/1401-همراه با پاسخنامه

 کتاب "مجموعه آزمون های دکتری مدیریت ورزشی-1393/1401-همراه با پاسخنامه" با گردآوری آقای مهدی صادقی به تازگی منتشر و با قیمت 119000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 درمان نقاط ماشه ای - تریگر پوینت تراپی

 وضعیت نادرست یا اجرای حرکات تکراری می‌تواند موجب نقص در عملکرد بافت همبند سیستم حرکت انسان شود. بدن، نقص در عملکرد را یک آسیب در نظر می‌گیرد و فرایند ترمیم را آغاز می‌کند. بروز هر نوع آسیب به بافت بدن، باعث ایجاد التهاب می‌شود که گیرنده‌های درد را در بدن فعال و مکانیزم محافظتی آغاز می‌شود که موجب افزایش تنش عضله و در نتیجه اسپاسم عضلانی خواهد شد؛ که در نتیجه چسبندگی‌هایی در بافت نرم تحت عنوان نقاط ماشه‌ای شروع به شکل‌گیری می‌کند. این چسبندگی‌ها موجب ضعف و غیر ارتجاعی شدن تارهای عضلانی می‌شود که باعث کاهش قابلیت ارتجاعی بافت نرم و احساس درد خواهد شد. از شیوه‌های مختلفی جهت درمان و کاهش درد این نقاط استفاده می‌شود که یکی از این روش‌ها، اعمال فشار بر روی نقاط ماشه‌ای است. این کتاب نقاط ماشه‌ای را با شکل‌های واضح و توضیحات کافی به خواننده معرفی کرده و شیوه درمان و کاهش درد را مرحله‌به‌مرحله شرح می‌دهد.

 

کتاب "درمان نقاط ماشه ای - تریگر پوینت تراپی" اثر ریچارد فین و با ترجمه دکتر حمید طباطبایی و علی تهرانی به تازگی منتشر و با قیمت 399000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 


 رفتار سازمانی در مدیریت ورزشی - رویکردی کاربردی برای درک افراد و گروه ها

 این کتاب تحلیلی جامع از رفتار سازمانی در سازمان‌های ورزشی از دیدگاه یک متخصص را ارائه می‌دهد. کتاب، مسائل مربوط به مدیریت کارکنان و تیم‌های کاری و همچنین فرهنگ و ساختار سازمانی در ورزش را پوشش می‌دهد. کتاب دارای چهار بخش شامل: رفتار سازمانی در صنعت ورزش، آشنایی با کارکنان و داوطلبان سازمان‌های ورزشی، تیم‌ها و گروه‌های کاری و شناخت سازمان است. هر فصل با مصاحبه با یک متخصص آغاز می‌شود که چالشی که سازمانش بر آن غلبه کرده است را توصیف می‌کند. این مثال‌ها برای برجسته کردن نظریه‌های کاربردی و مداخلات استفاده‌شده در صنعت ورزش به‌کار می‌رود. مثال‌ها و نظریه‌های اضافی به این منظور مورد بحث قرار می‌گیرند تا تصویر گسترده‌ای از مسائل مدیریتی در صنعت ورزش به دانشجویان ارائه گردد و رویکردهای جایگزین برای مداخله ارائه‌شده در مصاحبه‌ی متخصص ارائه شود. مطالعات موردی فرصتی را برای تمرین و به‌کارگیری ایده‌ها در موقعیت‌های دنیای واقعی در صنعت ورزش فراهم می‌کنند. دانشجویانی که از این کتاب استفاده می‌کنند، درک درستی را به دست خواهند آورد که چگونه مدیران و رهبران نظریه‌ها را برای برقراری ارتباط با کارکنان به‌کار می‌گیرند و آنها را برای مشارکت در فرهنگ‌های سازمانی مطلوب پرورش می‌دهند؛ در عین اینکه، برای رسیدگی به مسائل روزمره با استفاده از نمونه‌ها و موقعیت‌های فرضی به چالش کشیده می‌شوند.

 کتاب "رفتار سازمانی در مدیریت ورزشی" اثرکریستوفر بارنهیل، ناتالی اسمیت و برنت اوجا و با ترجمه دکتر احمد اسدی نیا و ابوالفضل اسدی نیا به تازگی منتشر و با قیمت 399000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

 مبانی عصب شناختی حرکت انسان

 افراد تعامل خودشان را با محیط جسمانی و اجتماعی از طریق رفتار ساماندهی می‌کنند. از یک‌سو، مغز، محیط جسمانی و فرهنگی در حال تغییر، رشد رفتاری را شکل می دهد و از سوی دیگر، خود رفتار، مغز و محیط را نیز تغییر می‌دهد. ازاین‌رو، محیط و مغز نه‌تنها به‌عنوان پیشایند، بلکه به‌عنوان پیامدهای تغییر لحظه‌به‌لحظه و تغییرات طولانی‌مدت در الگوهای رفتار عمل می‌کنند. پویایی این سیستم باعث تنوع مسیرهای زندگی افراد می‌شود. هدف این کتاب آشنایی دانشجویان، اساتید و محققان تربیت‌بدنی و علوم ورزشی به‌ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی گرایش رفتار حرکتی و روان‌شناسی ورزش با سیستم اعصاب و نقش آن در هماهنگی و کنترل حرکات انسان است. از طرفی یکی از ویژگی‌های این کتاب انطباق آن با سرفصل درس مبانی عصب‌شناسی حرکت انسان است؛ بنابراین مطالعه آن را به همه اساتید، دانشجویان و محققان تربیت‌بدنی و علوم ورزشی به‌ویژه رفتار حرکتی پیشنهاد می‌نماییم.

کتاب "مبانی عصب شناختی حرکت انسان" اثر دکتر مهدی سهرابی و دکتر عزت خداشناس به تازگی منتشر و با قیمت 219000 تومان، روانه بازار کتاب شده است.جهت دانلود فایل پی دی اف 20 صفحه اول و یا خرید کتاب، لطفا به آدرس این لینک مراجعه نمایید.

 

نماد اعتماد الکترونیکی